• 0532 133 39 00

  0216 426 0 663

 • unluevdenevenakliyat@gmail.com

Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat sektörü hizmetin çok önemli olduğu bir sektördür.Evinizin her odasındaki her eşyayı zarar gelmeden taşımak ve istediğiniz gibi bulmak için kaliteli bir nakliye tercihi de önemlidir

Daha taşınma işlemine başlanmadan bile herşeyin planlı ve düzenli bir şekilde gitmesini isteriz.Bu yüzden evden eve nakliyat için profesyonel bir taşıma olmazsa olmazdır.

Nakliyenin düzenli ve temiz olması yanında uygun fiyatlar arayan siz müşterilerimiz için kaliteyi en ucuza ayağınıza getiriyoruz.Evden eve nakliyat için ucuz ve hızlı nakliye olarak bizi tercih etmeniz sizleri fazlasıyla memnun edecektir.

Gözünüzde büyüyen bu taşınma işlemi sonrasında sizlerde gayet mutlu kalıp aldığınız hizmet sonucunda evden eve nakliyatta öncü firmanız olacağımızın garantisini veriyoruz.Eviniz bizlere emanet detaylı bilgi ve teklif almak için hemen

şimdi arayın !

Evden eve taşıma hizmeti

 • Paketleme & Ambalaj

  Vermiş olduğunuz randevu günü ve saatinde evinize gelen ekiplerimiz,eşylarınızı temiz ve kaliteli malzemelerimizle son derece dikkatli bir şekilde paketler ve ambalajlamla işlemlerini tamamlar.Dolaplar sökülür,beyaz eşylar,koltuklar kısaca her oda a dan z ye sarılıp güvenle taşınmaya hazırlanır.

 • Taşınma İşlemi

  Taşıma işlemi için ayarlanan ekip eşylarınızı özenle paketledikten sonra aynı özen ve dikkatle araca yükleyip taşınacağınız yere güvenli bir şekilde ulaştırmak için yola koyulurlar.

 • Eşyaları Yerleştirme

  Diğer tarafta aldığımız gibi eşylarınızı söylediğiniz gibi odalara istediğiniz gibi yerleştiriyoruz.Bulaşık makinesi,çamaşır vs. bağlıyoruz,avizeleriniz eğer kancaları varsa takıyoruz.Matkap ile duvar delme işlerini yapmıyoruz.Evinizi aldığımız gibi teslim ediyoruz güvenle,özenle ve hoşgörüyle.